
Μοντέλο LG Από το Lucky Miner εξόρυξη scrypt Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 11 MH/s για κατανάλωση ισχύος 12W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 0.00 | $ 0.15 | $ 1.75 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Κέρδη | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.46 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Κατασκευαστής | Lucky Miner |
| Μοντέλο | LG |
| Επίσης γνωστό ως | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Απελευθέρωση | May 2026 |
| Μέγεθος | 109 x 99 x 45mm |
| Βάρος | 370G |
| Επίπεδο θορύβου | 38dB |
| Ισχύς | 12W |
| Διεπαφή | WiFi 2.4G |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |